Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

13 MUCHOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODZIEŻY

Osiem reprezentacji narodowych: Czeskiej Republiki, Francji, Hiszpanii, Irlandi, Republiki Południowej Afryki, Słowacji, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Polski przybyło na 13 Muchowe Mistrzostwa Świata Młodzieży w wędkarstwie muchowym. Indywidualnie wystartował jeden zawodnik z Finlandii i jeden ze Slowenii.
Organizatorem zawodów na zlecenie Zarządu Głównego był Okręg PZW w Nowym Sączu.

Parada ekip uczestnicząca w Mistrzostwach miała miejsce w dniu 27 lipca 2014 r. na rynku w Nowym Sączu, po czym nastąpiło oficjalne otwarcie Mistrzostw.

W poniedzialek, 28 lipca zawodnicy odbyli oficjalny trening, by we wtorek przystapić do rywalizacji.
Zawody rozegrane zostały w pięciu 3-godzinnych turach, w pięciu sektorach. W każdej turze zawodów zawodnik łowił w innym sektorze.
Zawodnicy łowiący w pierwszej turze w pierwszym sektorze, w drugiej turze (sesji) łowili w sektorze piątym. Pozostałe sektory podobnie. Ponieważ przy takiej liczbie zawodników stratujących w Mistrzostwach w trzech sektorach jedno stanowisko było by nie obsadzone, dlatego na tych wolnych stanowiskach, łowili ryby zawodnicy polscy, którzy nie są punktowani, nie są klasyfikowani. Ich zadaniem jest pokłucie ryb i nic więcej. Zawodncy Ci w klasyfikacji sektorowej mają wpisaną literkę "C" w statusie zawodnika. Zawodnicy z literką "T" w statusie, to zawodnicy stratujący w drużynie, literka "I" w statusie oznacza zawodnika stratującego indywidualnie. Klasyfikacja drużynowa w sektorze liczona jest po "odrzuceniu" zawodników startujacych indywidualnie, czyli w tym przypadku zawodnik, członek drużyny który nie złowi ryby otrzyma 8 punktów.
Zawody należały do udanych. Burze i opady deszczu omijały miejsca rozgrywania zawodów, jedynie podczas piątej tury, w przypadku sektora trzeciego zlokalizowanego na Białce, zawody zostały przerwane po 105 minutach z powodu szybkiego podnoszenia się stanu wody w rzece.

Zawodnicy z ekipy USA zdeklasowali rywali. W klasyfikacji drużynowej osiągneli dużą przewagę nad Polską. W klasyfikacji indywidualnej w pierwszej siódemce znalazło się pięciu zawodników ze Stanów Zjednoczonych.
Za rok spotkanie juniorów na kolejnych mistrzostwach w Stanach Zjednoczonych. Czy klasyfikacja się powtórzy ???

WYNIKI NIEOFICJALNE:

WYNIKI PIERWSZEJ TURY  - SESJI

WYNIKI DRUGIEJ TURY - SESJI

WYNIKI DWÓCH TUR RAZEM - DWÓCH SESJI

WYNIKI TRZECIEJ TURY - SESJI

WYNIKI TRZECH TUR RAZEM - TRZECH SESJI

WYNIKI CZWARTEJ TURY - SESJI

WYNIKI CZTERECH TUR RAZEM - CZTERECH SESJI

WYNIKI PIĄTEJ TURY - SESJI

WYNIKI MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

 

Więcej informacji na stronie:  http://www.wyffc.pl/pl-PL/

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.