Polski Związek Wędkarski

SPŁAWIKOWE  MISTRZOSTWA OKRĘGU  PZW  W  POZNANIU
SENIORÓW,  KOBIET,  MŁODZIEŻY U25, U20, U15
KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

Informujemy, że zgodnie z  Okręgowym Kalendarzem Zawodów i Imprez Wędkarskich na 2024 rok w dniach 08 – 09.06.2024  na Zbiorniku Rydzyna w Rydzynie zostaną zorganizowane spławikowe zawody wędkarskie Mistrzostwa Okręgu Seniorów, Kobiet i Młodzieży w kategoriach wiekowych U25, U20, U15.
Zawody zostaną przeprowadzone w dwóch  równych  turach, w zależności od kategorii wiekowej,  oraz w oparciu o przepisy zawarte w  Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW  (Część III - Spławik)
Prawo startu mają członkowie Okręgu PZW w Poznaniu z aktualnie opłaconymi składkami członkowskimi.
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać stosowne zezwolenie upoważniające do amatorskiego połowu ryb na Zbiorniku Rydzyna w miejscowości Rydzyna.

Organizatorami zawodów są: Okręgowy Kapitanat Sportu oraz Koło PZW nr 197 ZK Rawicz
Komisja Sędziowska:
zawody będą obsługiwane przez Komisję Sędziowską
Sędzia Główny Jarosław Laudański
Sędzia Sekretarz Artur Grześkowiak
Koordynator Zawodów  Mirosław Grewling, tel. kontaktowy 695 623 417

Koszty udziału w zawodach:
Na podstawie decyzji OKS opłatę startową i uczestnictwa należy opłacić z góry za 2 tury zawodów.
Opłata startowa wynosi:
100,00 zł brutto od zawodnika za jedną turę zawodów.  Czyli łącznie 200,00 zł od zawodnika.
30,00zł. brutto od osoby: trener, opiekun. Czyli łącznie 60,00 zł od osoby.
Zawodnicy U20 i U15 zwolnieni z opłat

Zgłoszenia do zawodów:
poprzez Formularz zgłoszeniowy on-line ( zalecane ) W przypadku problemów z obsługą formularza, pisemne zgłoszenia proszę przesłać na załączonej karcie na adres:sport@pzw.poznan.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja 2024 r.
Lista zgłoszonych zawodników zostanie opublikowana na stronie internetowej Okręgu PZW w Poznaniu.
Opłatę startową i uczestnictwa  należy dokonać na konto bankowe - Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu  Nr. 63 1090 1476 0000 0001 2314 4829
z dopiskiem „MO Spławik Rydzyna wraz z nazwiskiem zawodnika'' w nieprzekraczalnym terminie do 24 Maja 2024r. włącznie.

/ Organizatorzy /

Pliki do pobrania